O nas

Jesteśmy specjalistami w marketingu farmaceutycznym.

Nasza oferta powstała w wyniku wielu lat doświadczeń we współpracy z firmami farmaceutycznymi i kosmetycznymi oraz producentami zdrowej żywności. Liczne spotkania i rozmowy na temat reklamy produktów leczniczych, suplementów i kosmetyków pozwoliły nam na poznanie zasad i możliwości ich promocji. Nasze działania obejmują promocję produktów wśród pacjentów, lekarzy i farmaceutów. Każda z tych grup to inne sposoby dotarcia i komunikacji. Dla każdej z tych grup mamy opracowane i sprawdzone mechanizmy działania.

Co robimy

Docieramy z komunikatami o Państwa produktach w sposób bezpośredni do lekarzy wszystkich specjalizacji. Współpracujemy z sieciami aptek oraz aptekami niezależnymi. Reklamujemy produkty wśród pacjentów w przychodniach zdrowia, zarówno POZ jak i w prywatnych sieciach medycznych.

Oferta

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie na podstawie informacji o grupie docelowej, produkcie i czasie trwania kampanii. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na osiągnięcie dużego zasięgu wśród grupy docelowej przy jednoczesnym niskim koszcie dotarcia.